قوانین فروشگاه اینترنتی وینوسافت

کاربر گرامی وب سایت وینوسافت؛ لطفاً موارد زیر را برای استفاده بهتر از امکانات وینوسافت با دقت مطالعه کنید.

ورود شما به قسمت عضویت وب‌سایت وینوسافت هنگام خرید ، استفاده از برنامه‌های تخفیف و سایر امکانات سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمام شرایط ، قوانین و امکانات فروشگاه اینترنتی وینوسافت است . ثبت سفارش شما در هر زمان هم به معنای پذیرفتن کامل تمام شرایط و قوانین وینوسافت از سوی شماست .

همه قوانین و اصول فروشگاه اینترنتی وینوسافت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. از سوی دیگر اعضای سایت نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با عضویت سایت خواهند بود . اگر زمانی قوانین ، امکانات و سرویس‌هایفروشگاه اینترنتی وینوسافت دچار تغییر شوند ، تغییرات در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهند شد. استفاده شما از سایت به معنی پذیرفتن کلیه تغییرات است .

وینوسافت ارائه کننده سیستم عامل ویندوز به همراه نرم افزارهایی است که همزمان با نصب ویندوز نصب می شوند، نصب سیستم عامل نیاز به لحاظ نمودن مواردی است تا از هر نوع آسیب به سخت افزارها و نرم افزارها و اطلاعات کاربر جلوگیری شود و این موارد مربوط به تمام سیستم عامل ها اعم از محصولات وینوسافت و غیره می شوند لذا کاربر موظف است تمام موارد مربوط به نصب سیستم عامل و نرم افزارها را چه در صفحه های راهنمای ارائه شده در وب سایت وینوسافت و یا از طرق دیگر مطالعه کرده و بیاموزد و وینوسافت (شرکت ابر پویان ایمن) هیچ گونه مسوولیتی در خصوص هر یک از مواردی که به دلیل اشتباه کاربر یا انتخاب نادرست کاربر منجر به خرید محصول نامناسب و غیر قابل استفاده برای کاربر شود (مثلا بسته خریداری شده مناسب با سخت افزار مورد استفاده کاربر نباشد)، یا موجب از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات کاربر مثلا به دلیل انتخاب درایو نامناسب برای نصب ویندوز شود یا هر اشتباه دیگر کاربر که به هر شکل منجر به صدمات فیزیکی یا مجازی به سیستم سخت افزاری و یا نرم افزارها یا اطلاعات کاربر شود، ندارد.

هر نوع نرم افزار ارائه شده در وب سایت وینوسافت مشمول موارد فوق می شود و کاربر لازم است نحوه صحیح نصب و استفاده را بیاموزد.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

 

وینوسافت با احترام برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت وینوسافت، اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال محصول خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها، وینوسافت نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های وینوسافت مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، وینوسافت این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا خریداران کالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود. وینوسافت همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت وینوسافت، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت وینوسافت است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به وینوسافت می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود.

طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

وینوسافت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، وینوسافت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. وینوسافت هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد. وینوسافت مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی ‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی وینوسافت و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و وینوسافت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. وینوسافت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را به مشتریان خود ارائه نماید.