معرفی شرکت:

شرکت نرم افزاری ابر پویان ایمن که با نام تجاری “اپران تیم” (گروه نرم افزاری اپران) شناخته می شود در زمینه های مشاوره، طراحی، تولید و توسعه نرم افزار فعالیت می نماید. گروه نرم افزای اپران ترکیبی است از تجربه طولانی در حوزه نرم افزار و استفاده از تیمی جوان، متخصص، خلاق و پویا.

معرفی وینوسافت:

عموم کاربران کامپیوتر در کشور ما از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند، معمولا فرآیند تهیه و نصب ویندوز و فعال سازی آن، سپس تهیه و نصب نرم افزارهای متعدد مورد استفاده کاربر و فعال سازی جداگانه هریک و در نهایت نصب و به روز رسانی آنتی ویروس، مساله ای نسبتا سخت و وقت گیر است که گاه و بی گاه برخورد با آن اجتناب ناپذیر است: وقتی که کامپیوتر جدیدی خریده اید، یا می خواهید از نسخه جدیدتر سیستم عامل استفاده کنید و یا هنگامی که به دلایل مختلف به اصطلاح ویندوز پریده باشد!

گروه نرم افزاری اپران ، با اتکا به تجربه سالها ارائه خدمات کامپیوتری و نرم افزاری در سطوح مختلف سازمانی و خانگی و با بهره گیری از جدیدترین متد و دانش روز دنیای نرم افزار، محصولی جدید را با نام تجاری “وینوسافت  WinoSoft” طراحی، تولید و معرفی کرده است. وینوسافت عبارت است از بسته های نرم افزاری شامل سیستم عامل و نرم افزارهای مورد نیاز کاربر که به صورت یکپارچه و همزمان نصب شده و فعال سازی می شوند.