معرفی وینوسافت

پخش ویدیو

ویژگی های وینوسافت

نصب سریع و آسان به راحتی یک کلیک

نصب بسته های وینوسافت مانند نصب ویندوز عادی است با این تفاوت که همزمان با نصب سیستم عامل ویندوز تمامی نرم افزارهای مورد نیاز کاربر به صورت یکپارچه و در سریع ترین زمان ممکن (بدون نیاز به نصب های پیاپی و زمان بر) نصب می گردند همچنین تمام تنظیمات عمومی ویندوز نظیر اضافه شدن زبان فارسی به کیبورد و غیره به طور اتوماتیک اعمال می شود.

ارائه جدیدترین نسخه های نرم افزارهای عمومی و تخصصی

مجموعه ای از آخرین نسخه های نرم افزارهای پرکاربرد مانند آفیس، فونت های فارسی، مرورگرهای اینترنتی، پلیرها و تبدیل کننده های ویدئویی در تمام بسته های وینوسافت قرار گرفته است. در نسخه های تخصصی، مجموعه ای از برنامه های تخصصی مرتبط نیز قرار گرفته اند. مانند نسخه مخصوص گرافیست ها که در آن نرم افزارهای ویژه و پرکاربرد کارهای گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلوستریتور بصورت نصب و فعال شده موجودند.

فعال و آماده استفاده

تمامی مراحل فعال سازی نرم افزارهای نصب شده به طور اتوماتیک انجام شده و پس از نصب وینوسافت، کاربر دغدغه ای برای فعال سازی نرم افزارهای متعدد که دارای شیوه های فعال سازی گوناگونی نیز هستند ندارد.

ایمن و پایدار

نسخه های وینوسافت بدون هرگونه دستکاری در هسته و کتابخانه های داخلی و پوسته امنیتی ویندوز و با استفاده از آخرین ورژن های ویندوز ساخته شده اند لذا از لحاظ ایمنی و پایداری کاملا مشابه نسخه اصلی ویندوزو کاملا به روز هستند.

مقرون به صرفه

با نصب بسته های وینوسافت همزمان با نصب آخرین نسخه ویندوز،  نسخه های به روز نرم افزارهای متعدد نیز در کمترین زمان ممکن نصب و فعال سازی می شوند، این موضوع سبب صرفه جویی زیاد در وقت و هزینه های کاربر وجلوگیری از آپدیت های حجیم می شود.(زمان کل نصب روی درایوهای SSD کمتر از ۳۰ دقیقه است)

از طرفی تیم وینوسافت برای رفاه حال هموطنان عزیزمان محصولات را با حداقل قیمت تقدیم می نماید.

همراه با آنتی ویروس های معتبر

با توجه به اهمیت مسئله امنیت کاربران برای تیم ما، با نصب هر کدام از بسته های وینوسافت، همزمان یک نسخه از آنتی ویروس های شناخته شده و معتبر نیز بر روی سیستم شما نصب خواهد شد.

آنتی ویروس هایی نظیر:

Symantec Endpoint Protection, Eset Smart Security, Avira

ما به جای شما نصب کرده ایم

شما آسوده باشید

محصولات وینوسافت

مجوزها و تاییدیه ها

آموزش ها

با عرض پوزش، مطلبی برای نمایش پیدا نشد. لطفا برای مطالب دیگر جستجو کنید.